Pradžia
lt

D.U.K.

Darbas Olandijoje

Darbas Vokietijoje

Kaip greitai gausiu darbą užsiregistravęs pas jus?

Viskas priklauso nuo to, kokio darbo pageidaujate ir koks yra metų laikas. Vasarą padaugėja sezoninių darbų, todėl darbą galima gauti greičiau. Užsiregistravę pas mus, jūs iš karto pradedate gauti įvairius darbo pasiūlymus. Taip pat galite peržvelgti mūsų internetinėje svetainėje siūlomas pozicijas ir paskambinti mums telefonu, jei randate sau tinkantį variantą.

Kur būsiu darbinamas: UAB „Hirexo“ ar tiesiogiai ten, kur dirbsiu?

Tai priklauso nuo to, kur ieškote darbo. Jei ketinate dirbti Lietuvoje, tuomet Jūsų įdarbinimu bei visomis socialinėmis garantijomis pasirūpinsime mes. Jei darbo ieškote užsienyje, tuomet būsite tiesiogiai darbinamas toje šalyje, į kurią vykstate.

Ar jūsų siūlomi darbai yra legalūs?

Visi mūsų įmonėje siūlomi darbai yra legalūs, jums suteikiamos visos socialinės garantijos. Siūlome ilgalaikį ar trumpalaikį darbą savo partnerių įmonėse Lietuvoje ar užsienyje, teisingą atlygio sistemą.

Kiek reikės mokėti už įdarbinimą?

Už įdarbinimą jūs nieko nemokate.

Kokių dokumentų reikia įsidarbinant?

Lietuvoje ir užsienio šalyse darbą siūlome Europos Sąjungos piliečiams. Įsidarbinant reikia turėti:

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pasas ar asmens tapatybės kortelė, su kuriais vykstama į užsienio valstybę, turi galioti ne trumpiau nei 6 mėn. iki planuojamos kelionės pabaigos);
  • vaikų gimimo liudijimus, jei auginate vaikus iki 18 metų amžiaus (jei vaikai vyresni nei 18 metų, bet mokosi bendrojo lavinimo mokyklose, reikalinga pažyma iš mokyklos);
  • galiojančią privalomo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (knygelę), jeigu turite;
  • duomenis apie turimą banko sąskaitą (kur bus pervedamas jūsų atlygis už darbą).

Jei laikinai įsidarbinsiu UAB „Hirexo“, ar prarasiu bedarbio statusą ir pašalpą iš darbo biržos?

Jei įsidarbinsite laikinai, sudarydami terminuotą darbo sutartį iki 6 mėn., tai tuo laikotarpiu dirbdami pagal laikiną terminuotą darbo sutartį bedarbio statuso neprarasite, bet nedarbo pašalpos iš Lietuvos darbo biržos negausite. Pasibaigus darbo sutarties terminui jūs vėl gausite nedarbo pašalpą iš Lietuvos darbo biržos. Sudarius terminuotą darbo sutartį ir nutraukus darbo sutartį jūs privalote informuoti Lietuvos darbo biržą. Tuo pasirūpinti galime ir mes, jei mums pranešite Lietuvos darbo biržoje jus konsultuojančio asmens vardą ir pavardę.

Ar įsidarbinus pas jus, visą laiką privaloma dirbti toje pačioje vietoje?

Pasirašę su mumis darbo sutartį, tampate mūsų įmonės darbuotoju, tačiau darbą atliekate kitoje įmonėje. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje, pasirūpinsime, kad gautumėte kitą darbo vietą.

Ar galima įsidarbinti kartu su antrąja puse ar giminaičiu?

Taip, galime rasti vietą, kurioje dirbtumėte kartu. Tai nebūtinai gali būti darbas toje pačioje pozicijoje.

Kaip mokamas darbo užmokestis?

Darbo užmokesčio skaičiavimo principas priklauso nuo konkrečios darbo vietos, t. y. gali būti valandinis arba už atliktą darbą. Darbo užmokestis mokamas visada laiku kaip numatyta darbo sutartyje bei pervedamas į jūsų nurodytą asmeninę banko sąskaitą.

Kas organizuoja kelionę, jei darbo vieta yra užsienio šalyje?

Kelione iš Lietuvos į darbo vietą užsienyje paprastai pasirūpiname mes. Kitoje šalyje kelione iki darbo vietos pasirūpins mūsų partneriai. Turėkite omenyje, jog neretai Olandijoje į darbą vykstama dviračiais.

Kokia kalba būtina, norint dirbti užsienyje?

Jei norite dirbti užsienyje, Jūs turėtumėt gebėti susikalbėti viena iš šių kalbų: anglų, vokiečių, lenkų. Taip pat kartais turime darbo pasiūlymų ir be užsienio kalbos žinių, todėl dėl konkretaus darbo prašome su mumis susisiekti.

Ar padedate susirasti gyvenamąją vietą, jei darbo vieta yra užsienyje?

Savo darbuotojams suteikiame pilną informaciją apie apgyvendinimo galimybes kuo arčiau darbo vietos. Priklausomai nuo galimybių ir jūsų pageidavimų, tai gali būti mobilūs nameliai, butai, kambariai ir kt. Gyvenamosios vietos kaina priklauso nuo šalies ir miesto, kuriame dirbsite. Apie tai informuosime jus prieš pasirašant darbo sutartį.

Kur kreiptis, jei darbo vietoje man kas nors atsitiks?

Visais klausimais dėl darbo, užmokesčio, mokesčių, ligos, atostogų ar iškilus kokioms nors problemoms, susisiekite su mūsų atsakingu asmeniu. Atsitikus nenumatytiems atvejams, skambinti galima bet kuriuo paros metu.

Ar būtų galima darbą derinti su studijomis ar kitu darbu?

Turime ne tik ilgalaikių darbo pasiūlymų, bet ir trumpalaikių ar sezoninių. Jei darbą jau turite, tačiau jums trūksta veiklos, norite papildomai užsidirbti – galite padirbėti vakarais, savaitgaliais, kelias dienas ar savaites ir pan.

Darbas Olandijoje

Darbas Olandijoje – tiesiog puikus būdas praplėsti akiratį, užsidirbti bei įgauti naudingos darbo patirties klestinčioje Vakarų Europos šalyje.

Olandija nuolat yra sąraše šalių, kurios gali pasigirti aukštu darbo užmokesčiu, liberalia politika, puikia sveikatos apsauga bei soacialinėmis garantijomis.

Olandijoje Jūs galite dirbti išties įvairius darbus, kurie atitiks Jūsų lūkesčius. Kartu su savo partneriais mes siūlome darbus maisto pramonės, logistikos, statybų, metalo apdirbimo, aptarnavimo srityje. Dirbdami su didžiausiomis Olandijos įmonėmis galime pasiūlyti darbus suvirintojams, kurie norėtu dirbti statybose ar laivų statyklose. Visada laukiame tų kandidatų, kurie norėtų dirbti automobilių mechanikos, inžinerijos, sunkiosios pramonės srityse. Žinoma, siūlome įvairiausius darbus logistikos bei pramonės srityse, kur darbo patirtis nėra būtina. Taip pat turime didelį sezoninių darbų pasirinkimą žemės ūkio srityje.

Domina darbas Olandijoje? Susipažinkite su naujausiais darbo pasiūlymais ir išsirinkite Jums patogiausia išvykimo data. Pamirškite visus paslaugų mokesčius, kelionės organizavimą, gyvenamosios vietos paieškas. Palikite visa tai Hirexo ir mes viskuo pasirūpinsime.

Darbas Vokietijoje

Domina darbas Vokietijoje? Nesvarbu, ar Jūs ką tik baigėte studijas, are sate aukštos kvalifikacijos specialistas, tačiau jei ieškote nepaprasto nuotykio savo gyvenime, Jūs turėtumėt išbandyti gyvenimą bei darbus Vokietijoje.

Vokietija yra gerai žinoma dėl savo stiprios ir stabilios ekonomikos. Daugėlis Europos įmonių, kurios nuolat ieško labiausiai motyvuotų bei geriausią išsilavinimą turinčių darbuotuojų, yra būtent Vokietijoje. Dėl šios priežasties daugėlis žmonių nori persikelti gyventi į Vokietiją ir susikurti stabilų gerbūvį Berlyne, Miunchene, Hamburge, Dortmunde bei kituose miestuose.

Vokietija gali didžiuotis galėdama pasigirti ypač mažu nedarbo lygiu. Dėl šios priežasties kartu su savo partneriais galime pasiūlyti darbus logistikos, statybų, pramonės srityse. Vokietijoje Jums bus mokamas sąžiningas atlygis, kuris priklauso nuo Jūsų patirties bei kvalifikacijos. Visgi, dirbant net mažiau kvalifikuotus darbus galite būti tikras, jog Jums pakaks pajamų oriam gyvenimui užtikrinti.

Darbas Vokietijoje – puikus būdas praplėsti akiratį bei užsidirbti.

Skambinkite
mums

Mob. Tel. Nr.: +370 640 30006
Tel. Nr.: 8 5 2461711
Faks. +370 5 2514171