Pradžia
lt

Aktualu

ĮSIDARBINIMO PROCESAS – KAIP JĮ PALENGVINTI?

Įsidarbinimas dažnai atrodo sudėtingas ir daug jėgų reikalaujantis procesas, tačiau jei jam iš anksto ir atsakingai pasiruošite, nuo pirmo jūsų skambučio mums iki tol, kol rankose jau laikysite darbo sutartį, gali praeiti vos kelios dienos.

Štai kuo reikėtų pasirūpinti iš anksto

  • Įvertinkite, ar norėtumėte dirbti Lietuvoje, ar užsienio šalyje. Jei užsienyje – apgalvokite, kurioje šalyje jums dirbti būtų patogiau ir patraukliau.
  • Apgalvokite, koks darbas jums labiau patiktų. Jei turite profesinį išsilavinimą, galbūt tiksliai žinote norimą darbo poziciją?
  • Susisiekite su mumis ir papasakokite savo norus ir lūkesčius.
  • Įsidarbinimui pasiruoškite pagrindinius dokumentus: asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę), gyvenamosios vietos deklaraciją, jei turite vaikų – jų gimimo liudijimus, galiojančią asmens medicinos kortelę ar pažymą (jei tokią turite), taip pat – asmeninės banko sąskaitos numerį, kur bus pervedamas jūsų atlygis už darbą.
  • Kai jau rankoje laikysite įdarbinimo sutartį, nepamirškite apie pokyčius pranešti teritorinei darbo biržai, jei iki tol nedirbote ir buvote ten įregistruotas bedarbio statusu.
  • Štai ir viskas, belieka sutartą dieną pasirodyti savo naujame darbe!
   
   
DARBAS UŽSIENYJE – ORUS GYVENIMAS LIETUVOJE  

Pagrindinė priežastis, kurią dažnai išgirstame iš tų, kurie nusprendė dirbti ne Lietuvoje – sunki finansinė padėtis, darbo trūkumas ir svarbiausia – noras oriai gyventi.

Tačiau visai be reikalo tokius geresnio gyvenimo ieškančius žmones kone smerkiamai imama vadinti emigrantais – juk net ir išvykus, galima nenutraukti ryšių su Lietuva, dar daugiau – dirbant užsienyje, Lietuvoje finansiškai išlaikyti savo šeimą.

Tačiau norint, kad išvykimas ir darbas užsienyje būtų saugus, legalus, su visomis priklausomomis socialinėmis garantijomis, neužtenka pasikliauti vien savo, užsienyje jau anksčiau įsidarbinusių giminaičių ar neaiškių tarpininkų paslaugomis.

Šiais laikais visai nebūtina savarankiškai keliauti į nežinomą užsienio šalį ir aklai ieškoti darbo. Visa tai už jus gali padaryti „Hirexo“. Galime pasiūlyti oficialų įdarbinimą Lietuvoje, tačiau patį darbą – užsienyje. Tai reiškia, kad būtumėte Lietuvoje socialiai draustas, jums kauptųsi stažas, reikalingas pensijai gauti, turėtumėte visas socialines garantijas, tad nekiltų nemalonių problemų sutrikus sveikatai.

Žvelgiant į ateitį – užsienyje įgijus patirties, pakėlus savo kvalifikaciją, galima grįžti ir toliau darbus tęsti Lietuvoje – tereikia savo norus išsakyti tai pačiai įdarbinimo agentūrai. „Hirexo“ turi galimybę pasiūlyti darbą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tad galima lanksčiai keisti darbo vietą.

 
   
   


 

 

 

 

 

Skambinkite
mums

Mob. Tel. Nr.: +370 640 30006
Tel. Nr.: 8 5 2461711
Faks. +370 5 2514171